Často kladené otázky

Často kladené otázky

V tejto sekcií nájdete často kladené otázky a odpovede na ne. Ak tu nenájdete to čo hľadáte, neváhajte nás kontaktovať. Radi vaše individuálne otázky zodpovieme


Doba dodania sa líši každým produktom. Od 1 týždňa po 1 mesiac. Väčšina produktov je s dodaním do 2 týždňov. Každopádne táto informácia je uvedená pri každom produkte. V prípade že vaša objednávka obsahuje viac produktov tak bude čakať na posledný produkt kým bude odoslaná.

U nás môžete platiť kartou, bankovým prevodom či na dobierku tzn. až pri prevzatí tovaru. Všetky spôsoby platby sú bezplatné.

Cena dopravy sa líši podľa výberu dopravy: 

Kuriér (zásielka vám bude doručená priamo k vám domov či do práce)- 4,00 €

Pošta (zásielka vám bude doručená na pobočku pošty)- 3,60 €

Zásielkovňa (zásielka vám bude doručená na určené výdajné miesto zásielkovne)- 2,90 €

Bohužiaľ, túto možnosť zatiaľ neponúkame.

Samozrejme. Zo zákona máte nárok na vrátenie tovaru do 14 dni od doručenia bez udania dôvodu. Ak vám nesedí veľkosť dajte nám vedieť a pošleme vám inú požadovanú veľkosť.

Reklamáciu môžete podať písomne na náš e-mail info@icat.sk, alebo môžete podať reklamáciu po prihlásení vo vašej osobnej zóne v sekcii “objednávky”. Reklamovaný tovar je potrebné poslať na našu kontaktnú adresu: Na vinohradoch 8A, 90033  Marianka.

Reklamáciu sa snažíme vybaviť čím skôr avšak najneskôr do 30 dní odo dňa doručenia reklamovaného tovaru.

Nie. Po uskutočnení prvého nákupu, systém automaticky vygeneruje vaše prihlasovacie údaje s ktorými sa môžete pohodlne prihlásiť do svojhu účtu, kde si môžete zmeniť heslo a upraviť vaše údaje, či sledovať vaše objednávky.

Do svojho účtu sa môžete pohodlne prihlásiť v pätičke alebo hlavičke stránky pod názvom “Môj účet”

Napíšte nám:

0
Váš košík