Reklamačný poriadok

 

V nasledujúcich riadkoch Vám chceme dať rôzne odporúčania, rady a tipy, na ktoré by ste nemali zabudnúť pred nákupom z nášho e-shopu. Tieto odporúčania berieme aj ako reklamačný poriadok, preto mu venujte náležitú pozornosť, aby sme sa vyhli zbytočným nedorozumeniam. 

V prvom rade sme radi, že ste zavítali na náš e-shop a dúfame, že v ňom nájdete všetko pre Vaše zvieratko. Pred nákupom na našom e-shope Vám chceme dať do pozornosti pár rád ako nakúpiť tak, aby ste boli maximálne spokojní a s Vami aj Vaš domáci miláčik. Ideme na to:

Pred nákupom tovaru, ktorý má uvedený svoj rozmer sa vždy presvedčte o správnej veľkosti. Napríklad pri obojkoch dôsledne odmerajte obvod krku Vašej mačičky, či psíka, ale vždy majte rezervu aspoň na šírku prsta, aby ju obojok neškrtil. Zároveň dbajte aby ste obvod krku dobre zmerali, keďže väčšina mačičiek ma huňatý kožúšok. To isté platí pri postrojoch. Vždy odmerajte obvod krku aj hrudníka s minimálnou rezervou na šírku prsta. 

Pri pelieškoch je dôležitá veľkosť najmä kukane, aby nebol pre mačičku či psíka moc malý. To isté platí aj pri prenoskách. Príliš veľká prenoska je pre mačičku nevhodná, ako aj malá. Vaše zvieratko by sa do prenosky malo pohodlne zmestiť, aby nebolo obmedzované, ale aby sa príliš nepoudieralo keď budete prenoskou manipulovať. 

Upozorňujeme, že všetky poťahové látky odporúčame čistiť manuálne s trochou teplej vody a prípadne čistiaceho prostriedku na to určeného, pokiaľ nie je uvedené inak. 

Pri prenoskách rešpektuje nosnosť prenosky, ruksaku či tašky. Za prípadne škody neručíme ak prekročíte určenú nosnosť. 

Upozorňujeme, že všetky hračky, ktoré ponúkamé sú zdraviu neškodné, vyrobené z kvalitných materiálov. Avšak dbajte na bezpečnosť Vašej mačky a hrajte sa spolu s ňou, resp. dávajte pri hre na ňu pozor. V prípade úrazu neručíme.

Škrabadlá sú dodávané v demonte, ale každé škrabadlo obsahuje presne to, čo budete na jeho zhotovenie potrebovať. Zhotovenie škrabadla je väčšinou jednoduché a nevyžaduje si pomoc druhej osoby. V prípade väčších mačacích stromov sa ale pomoc môže zísť.

Pri podstielkach je vždy uvedený popis a návod na použitie na obale. Vždy sa týmto návodom riaďte. Odporúčame vyhadzovat exkrementy každý deň a raz do týždňa umyť celý mačací záchodik pod teplou vodou. Tak isto by ste mali poumývať aj lopatku na čistenie, ktorú používate.

Pri kŕmení Vašej mačičky sa vždy držte kŕmného návodu uvedeného na obale, prípadne nami priloženého návodu. Všetky krmivá sú vhodné pre všetky mačičky, avšak treba dávať pozor koľko krmiva im dávate každý deň. Krmivá, ktoré ponúkame patria k jedným z najkvalitnejších krmív na trhu, najmä čo sa týka jeho zloženia a vyváženosti.

Udržujte misky na vodu a jedlo vždy čisté. Mačičke meňte vodu každý deň, aby mala prístup k čerstvej vode. Aj keď mačičky môžu menej piť, vodu k životu potrebujú a preto dbajte na jej výmenu, aby sa nemnožili zbytočné baktérie v miske či v jej okolí. 

Fontánky, ktoré disponujú čerpadlom, toto čerpadlo nikdy nespúšťajte nasucho, ale vždy pripravte do misky vodu, kde umiestnite čerpadlo a tak môžete vyskúšať jeho funkčnosť. Filtre do fontánok by sa mali pravidelne meniť aby bola zabezpečená ich funkčnosť a teda nezávadnosť vody. 

Prosíme Vás, že pri strihaní pazúrikov Vášho zvieratka dávajte veľký pozor! Strihajte vždy len priehľadnú časť, kde už nie sú cievky. Pred prvým strihaním pazúrov odporúčame návštevu zverolekára, ktorý Vám presne ukáže ako správne zastrihnúť pazúriky mačičke, psíkovi, či inému drobnému zvieratku. Za prípadný úraz neručíme.

Každý kov, ktorý u nás môžete kúpiť je väčšinou zliatina medi a zinku, pokiaľ nie je uvedené inak. Takýto kov je náchylný na vlhkosť, či vodu. Preto odporúčame sa vyhýbať veľkému množstvu vody či vlhkosti. Prirodzeným vplyvom počasia môžu prívesky či rolničky začať korodovať, za čo však nenesieme zodpovednosť. 

Pri kozmetických prípravkoch, šampónoch dávajte pozor pri použití, aby sa nedostal prípravok zvieraťu do očí, uší, nozdier a papule. Vždy sa riaďte návodom na použitie, ktorý je uvedený na obale každého produktu! Pri zaznamenaní nezvyčajného správania sa zvieraťa ako je nadmerné svrbenie, padanie srsti, pokles nálady odporúčame vždy sa skontaktovať s Vašim veterinárnym lekárom, ktorý Vám presne stanoví diagnózu zvieraťa a predpíše potrebné liečivá. Za prípadné úrazy nesprávnym použitím prípravku alebo neodbornou manipuláciou neručíme!

 

Veríme, že pre Vaše zvieratká výhodne nakúpite

______________________

Samozrejme, že ponúkame produkty aj pre Vás, našich zákazníkov. Preto prinášame pár rád a tipov ako správne nakúpiť Váš vysnívaný produkt u nás tak, aby ste boli hlavne Vy spokojní. Lebo Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá. Ideme na to:

Ak kupujete oblečenie pre seba alebo známych, vždy sa riadte veľkostnou tabuľkou. Túto veľkostnú tabuľku uvádzame pod popisom každého produktu určeného na oblečenie. Kde vedľa veľkostnej tabuľky máte vyznačenú skicu, vďaka ktorej môžete mať lepšiu predstavu, ktoré oblasti sa kde merajú. Správne zaznamenané hodnoty nám umožnia Vám dodať tú správnu veľkosť. Upozorňujeme, že udávané veľkosti sú veľkosti daného oblečenia. Preto vyberajte vždy veľkosť podobnú hodnotám, ktoré ste namerali na svojej postave. Odporúčame objednať vždy tú väčšiu možnú variantu. 

Spodné prádlo sa z hygienických dôvodov nedá reklamovať.

Prívesky či iné druhy kovov, ktoré u nás kúpite sú väčšinou zliatina medi a zinku s obsahom niklu, pokiaľ nie je uvedené inak. Táto zliatina je nevyhovujúca pre alergikov a nie je odolná voči vlhku a vode. Preto odporúčame vyvarovať sa vode, či vlhkosti, ktoré môžu spôsobiť koróziu kovu. Odporúčame vždy bižutériu dávať na seba ako posledný kus. Potom ako sa nalíčite, naparfumujete a pod. Taktiež pri umývaní je vhodné kov vždy odložiť a vždy ho uschovávajte v krabičke na to určenej. Za škody spôsobené prírodnými vplyvmi počasia či nesprávneho používania neručíme.

Pri taškách, prosíme, akceptujte prípadný 1-3 cm rozdiel od udaneho rozmeru, nakoľko ide väčšinou o ručnú prácu. 

Poháre, ktoré ponúkame, sú vyrobené z odolného borosilikátového skla, ktoré odolá aj vracej vode, avšak vždy upozorňujeme liať horúcu vodu pomaly prípadne mať v pohári lyžičku, ktorá absorbuje teplo a tak predídete prípadnému puknutiu či rozbitiu pohára. Za prípadné škody neručíme.

Pri zvlhčovačoch alebo lampách sa riaďte návodom pre použitie. Nikdy nedávajte lampu alebo zvlhčovač do vody či blízkosti zdroja tepla alebo ohňa. Do zvlhčovača nalejte len toľko vody, koľko je potrebné maximum, nikdy nie viac, alebo minimum nikdy nie menej. Väčšina lámp a zvlhčovačov funguje na napájanie USB, a majú v sebe zabudovanú baterku aby fungovali samostatne.

Potlače na predmetoch ako sú vankúše alebo tašky, sa vyrábajú s prihliadnutím na životné prostredie, aby ho nezaťažovali. Odporúčame každý materiál ošetrovať ručne, ak nie je uvedené inak. 

 

 

Ďakujeme, že dodržujete uvedené a prajeme Vám príjemný nákup

Váš obchod iCat.sk

 

0
Váš košík